Diary

Puppys♥

27. ledna 2011 v 15:04 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Ahoj, omlouvám se, že tu moc nejsem a že jsou články víceméně přednastavené, ale v úterý se naší fence Angie narodili tři štěňátka♥ Dvě holky a jeden kluk:) Pojmenovala jsem je Lola, Puppy a Charlie:) Jsou krásná a jsou bílo-hnědá a Charlie je spíše do bílo-černa:) Angie mě pořád očkem kontroluje, když je hladim:D A když si nějaké vezmu do ruky, tak na mě pořád kouká:D Je vážně starostlivá:) Teď jen dokončím fotky z filmů, abych se mohla vrhnout na seriály a pak zajdu k darlings:) Vaše LoL(a)

Co byste řekli na networky?:)

22. ledna 2011 v 12:01 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Co byste řekli na networky?:) Byly by to YOUTUBE, FACEBOOK, TWITTER a ASK ME. Budu moc ráda za každý Váš upřímný názor:) Děkuji♥ Jinak můžete nově vidět nový desing od úžasné Blair které mockrát děkuji♥ Také jí děkuji za avatary v rozcestníkách a menu:) Jsi prostě úžasná♥ Vaše LoL(a)

Texty:D

21. ledna 2011 v 17:04 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Tak konečně je aspoň něco na blogu hotové:D A to texty všech písní Sel:) Teď jdu k darlings a potom asi přidám nějaké díly WOWP nebo news:) Vaše LoL(a)

Přednastaveno:)

17. ledna 2011 v 14:50 | LoL(a)
Tak přednastavila jsem na tento týden každý den pár článků, aby tu něco bylo, když tu nebudu. Moc se Vám omlouvám, ale prostě škola..:( Pokud budu mít chvíli čas, stavím se tu a doplním novinky:) V pátek po škole to už budu 100%:) Mějte se krásně♥ Vaše LoL(a)

Vše:)

16. ledna 2011 v 12:19 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Takže pro dnešek je to vše:) Přidala jsem všechny news, které se objevili a pokud se nějaké ještě objeví tak je dopřidám:) Teď si půjdu asi zacvičit:D a učit se..=/ Příští týden bude ještě horší než tento, takže se mě prosím omluvte pokud bych tu nebyla:( Asi na příští týden přednastavím články, aby tu něco bylo a news potom dodám:) Potřebuju si totiž doopravit ještě pár známek. Mějte se krásně♥
Vaše LoL(a)

Nastavuju:)

14. ledna 2011 v 21:52 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Nastavuju nový desing, tak se prosím nedivte, že to tu bude chvíli překopané:D
EDIT: Hotovo:) Doufám, že jste všichni spokojení:)

I love her so much♥

13. ledna 2011 v 20:33 | LoL(a)
Madonna♥ Miluju Madonnu♥ Byla jsem na jejím koncertě a nezapomenutelný zážitek:) Chtěla bych mít o ní blog:D:D Ale nikdo by tam nechodil tak co..:D Ale ona prostě královna popu:) Jinak překvapení asi nebude..:D Založila jsem YouTube kanál pro blog, ale uvidím no..:D

Dnes ne..:(

12. ledna 2011 v 19:24 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Ahoj, omlouvám se že tu teď moc nejsem, ale prostě jak jsem psala, je moc učení..:( Zítra píšeme z biologie a zkouší ze zemáku.. Takže tu prostě nebudu :( Možná zvěřejním to překvapení, ale ještě to nemám úplně hotové, takže kdyžtak zítra:) Mějte se krásně♥ Vaše LoL(a)

I'm gonna follow my intuition

11. ledna 2011 v 17:27 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Ahoj, z fyziky mám nakonec 3+:D Měla jsem prý hodně 3:D A prej že když příští pololetí budu známku mezi, dá mi tu lepší. Tak aspoň něco:D Jinak zítra se píše z matiky a já nejdu do školy, takže se mám vážně super:D A co Vy?:)
Jinak nový desing nastavím možná už tento týden, normálně desingy často nestřídám ale už to chce změnu:) Najím se a přidám asi pár dílů WOWP:)
Vaše LoL(a)
EDIT: Promiňte, ale budu tu později. Teď na něčem pracuji a potom to zvěřejním:)

So sick of you...

10. ledna 2011 v 20:05 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Ahoj, omlouvám se že tu teď moc nebudu, ale asi to všichni určitě znáte. Je konec pololetí a já si potřebuju doopravit známky. Zítra budu zkoušená z fyziky, rovnou mi řekne známku na vysedvečení podle sešitu, zkoušení a písemek a já budu mít buď na výzo 2 nebo 3 a já potřebuju na vysvědčení 2:( Takže se tu teď úmorně učim:D Věřte, že radši bych byla na blogu, ale prostě..:( Znáte to. Takže tu školu ještě těch posledních 9 dní přežijte:D Uvidíme se buď zítra nebo ve středu, protože ve středu nejdu do školy, tak aspoň něco:D Mějte se krásně♥  Vaše LoL(a)

Přípomínám!:)

6. ledna 2011 v 17:06 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Připomínám Vám, že již zítra končí kontrola affs! Takže pokud má ještě někdo zájem, tak zítra má poslední šanci:) Dnes je to asi vše:) Teď se půjdu flákat k TV:D Tak se mějte krásně♥ Vaše LoL(a)

Kdo vymýšlí názvy?:D

2. ledna 2011 v 14:26 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Jsem zde:) Kámoška jede s rodinou pryč, takže budu dřepět doma:D Musim se ještě připravit na zítřek grrr!:D Jinak menu bude celé upravené, moje zlatíčko Miki mi dělá desing, takže se můžete těšit:):D Možná něco přidám, ale uvidím:D Zítra tu ale nebudu na 90%:( Zatím se mějte krásně♥ Vaše LoL(a)

Nezapomínejte se zapisovat!:) NOVOROČNÍ KONTROLA AFFS

Název nevim, nic s tim neuděláte:D:D

2. ledna 2011 v 11:41 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Ahoj, za chvíli jdu k té kámošce, ale nejradši bych se flákala doma a nic neďelala:D  Prázky jsou vy víte kde a já nemám do školy nic..:D Ani nevim jakej máme přesně "DÚ":D Ale v nejhoršim si to opíšu nebo napíšu ve škole mno...:D Jinak přemýšlím, že zruším affs a nechám si jen favourite a darlings nebo jen jedno z toho... Mám vlastní důvody, ale pokud se známe a zaujal mě vás blog určitě se tam najdete;) Prosím poraďte:D Vaše LoL(a)

Zítra tu asi nebudu...

1. ledna 2011 v 22:20 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Jak mluví článek, zítra tu asi nebudu. Musím zajít k mé BFF, protože si musím vše dopsat, když jsem ve škole celý týden nebyla. Navíc nám naše hodná učitelka (ironie) musela nasolit písemku z dějáku z Mezopotámie hned v úterý po prázkách, když jsem tam nebyla né...:D:D Fakt jsem nadšená (ironie). A upřímně nemám na blog ani zrovna dvakrát náladu. Mějte se krásně♥ Vaše LoL(a)
EDIT: Prosím podívejte se na blog jedné úžasné holčiny Blair!:) Bude opravdu moc ráda a zaslouží si to!:) HQ-SEL.BLOG.CZ

+ 1 000 visitors♥

1. ledna 2011 v 11:50 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Tak teď opravdu nevím co říct♥ Právě jsme spolu překročili hranici 1 000 návštěníků! Mě nejde hlavně o návštěvnost, ale o to abyste se Vám tu líbilo, měli jste to tu rádi a měli jste úsměv na rtech, když se sem vracíte. No asi se mi jen tak nepodaří:D Ale toto mě opravdu potěšilo♥ Opravdu nemám slov:) Všechny Vás moc miluju♥ Za nic bych Vás nevyměnila!♥ (ale jako to fakt!:D) A to měsíc oslavíme až za 12 dní:) Ještě jednou moc, moc a moc děkuji!♥:)

Zde:D

1. ledna 2011 v 11:48 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Ahoj:D Tak jsem konečně zde. Jak se těšíte do školy?:D Dost blbá otázka že?!:D Teď se mi nechce vůbec nic dělat, takže vše čekejte později nebo vůbec:D Né asi to dám...:D Ok hrabe mi a víte z čeho?:D Radši končím..:D Vaše LoL(a)

Změny:)

31. prosince 2010 v 23:17 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Tak mě napadlo, že do nového roku by to tu chtělo nějaké změny:) Už jsem začala s menu, ale pořád nejsme spokojená:D Pořád něco přidávám, nebo ubírám. A tak mě napadlo, že by jste se k tomu svobodně vyjádřili i Vy:) Budu moc, moc a moc ráda za každý UPŘÍMNÝ názor, ať se to týká menu, přidávání prostě čehokoliv:) Pokud byste třeba chtěli do menu písničky (playlist) stačí napsat, nikomu hlavu neutrhnu;D Jen mi prosím nepište, že nic, vždy se něco najde:) Ale nebojte kdybyste to napsali, nic se Vám nestane;D A novinky budou:) Jen chci nejdřív doplnit všechny staré věci a fotografie budou jen z galerie zahraniční stránky, protože nemůžu nahrávat. A pokud zde najdete fotografie uložené na imagebamu, tak jsme to nahrávala když nikdo nebyl na netu, nebo doma, což se stává jen zřídka:D Tak možná budu v tuto dobu nahrávat, ale to se stává tak 3x do měsíce:D Tak budu moc ráda za každý UPŘÍMNÝ názor:) Ještě jednou dkěuji moc♥ Vaše LoL(a)

Nový desing:)

31. prosince 2010 v 19:18 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Tak teď budu nastavovat nový desing od Siusen, tak se nedivte, že to tu bude rozházené:D Také jsem upravila menu:) Vaše LoL(a)

Ruší se

31. prosince 2010 v 14:44 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Takže náběr se ruší:) Nestíhala bych a také vidím, že nemáte zájem;) No neva, sem to řikala:D:D Prostě už NESPŘÁTELUJI. Affs si budu vybírat sama, podle toho jak mě jejich blog zaujal a jak dlouho ho už znám a lidi se kterými se znám:) A nebo s lidmi, kteří mě hezky poprosí, nemyslÍm typ: ahojky spřáteluješ? Omlouvám, ale fakt ne. Možná v budoucnu;) Tak si užijte Silvestra a poslední den tohoto roku, ale to vše jsem Vám už napsala v předchozím článku:) Vaše LoL(a)

Šťastný nový rok 2011!:)

31. prosince 2010 v 11:56 | LoL(a)
CZECH-SELENA
Asi Vám přeju moc brzo, ale tento den tu asi nebudu, protože si chci tento den užít s rodinou:) Ale jak se znám zase budu dřepět do večeře u PC, protože v televizi v tuhle dobu nic nedávaj a mě pohádky fakt už neba:D A tak Vám přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2011!!:) V roce 2012 má být konec světa, tak si rok 2011 pořádně užijte!:D Ale já tomu stejně nevěřim, protože ten konec světa měl být už dávno...:D Ale ať si každý věří čemu chce;) Áááá zas odbíhám od tématu:D Tak Vám přeji hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, lásky a ať se Vám splní vše, co si přejete:) A doufám, že se tu ve zdraví všichni sejdeme i příští rok:) Děkuji Vám za přízeň a komentáře které si moc ráda čtu:) Za chvíli tu dám i ten slibovaný "novoroční" náběr affs:) Vaše LoL(a)
 
 

Reklama